yhteystiedot

Sinua ja yritystäsi palvelee Business Centerin  huippuasiantuntijoiden tiimi. Ota yhteyttä tai tule käymään!

Business Center Pohjois-Savo
Microkatu 1, 70210 KUOPIO

Saapumisohje

Kaija Sääski

Business Center, johtaja

puh. +358 44 785 6922
kaija.saaski@savonia.fi

Anu-Riikka Kolari

Business Center, yrittäjyysasiantuntija

puh. +358 50 471 3097
anu-riikka.kolari@uef.fi

Anu Häiväläinen

Business Center, yritysasiamies

puh. +358 44 718 2036
anu.haivalainen@kuopio.fi

Jarkko Pellikka

Business Center, yrittäjyys- ja innovaatioasiantuntija

puh.+358 44 785 6057
jarkko.pellikka@savonia.fi

Matti Laitinen

Business Center, innovaatioasiantuntija

puh.+358 44 785 6333
matti.laitinen@savonia.fi

Tuula Kokkonen

Business Center, innovaatioasiantuntija

puh. +358 40 512 7901
tuula.kokkonen@navitas.fi

Joonas Ruuskanen

Business Center, innovaatioasiantuntija

puh. + 358 50 475 2764
joonas.ruuskanen@uef.fi

Harri Komulainen

Business Center, innovaatioasiantuntija

puh. + 358 44 785 5548
harri.komulainen@savonia.fi

Johan Halvarsson

Business Center, innovaatioasiantuntija

puh. +358 44 785 6058
johan.halvarsson@savonia.fi 

Risto Räsänen

Business Center, yrittäjyysasiantuntija

puh. +358 44 785 3310
risto.rasanen@sakky.fi

Juha Vilhunen

BusinessKuopio, yritysneuvoja

puh. +358 44 718 2045
juha.vilhunen@kuopio.fi

Sirpa Muiniekka

Business Center, yrittäjyysasiantuntija

puh. +358 44 785 8665
sirpa.muiniekka@sakky.fi

Marja-Leena Laitinen

BusinessKuopio, yritysneuvoja

puh. +358 44 718 2044
marja-leena.laitinen@kuopio.fi

Risto Koivisto

BusinessKuopio, yritysneuvoja

puh. +358 44 718 2043
risto.koivisto@kuopio.fi

Tarja Tapaninen

Business Center, tapahtuma- ja yhteisökoordinaattori

puh. +358 44 785 6037
tarja.tapaninen@savonia.fi

Mira Saari

Business Center, hallinto- ja viestintäkoordinaattori

puh. +358 44 785 6017
mira.saari@savonia.fi