yhteystiedot

Sinua ja yritystäsi palvelee Business Centerin  huippuasiantuntijoiden tiimi. Ota yhteyttä tai tule käymään!

Business Center Pohjois-Savo
Microkatu 1, 70210 KUOPIO

Saapumisohje

Kaija Sääski

Kaija Sääski

Business Center, johtaja

puh. +358 44 785 6922
kaija.saaski@savonia.fi

LinkedIn

Anu Häiväläinen

Anu Häiväläinen

Business Center, yritysasiamies

Harri Holopainen

Harri Holopainen

Business Center, innovaatioasiantuntija

puh. +358 44 785 4909
harri.holopainen@sakky.fi

LinkedIn

Harri Komulainen

Harri Komulainen

Business Center, innovaatioasiantuntija

puh. + 358 44 785 5548
harri.komulainen@savonia.fi

LinkedIn

Heli Laine

Heli Laine

Itä-Suomen yliopisto, innovaatioasiantuntija

puh. +358 50 533 8891
heli.laine@uef.fi

LinkedIn

Johan Halvarsson

Johan Halvarsson

Business Center, innovaatioasiantuntija

Joonas Ruuskanen

Joonas Ruuskanen

Business Center, innovaatioasiantuntija

Matti Laitinen

Matti Laitinen

Business Center, innovaatioasiantuntija

Tuula Kokkonen

Tuula Kokkonen

Business Center, innovaatioasiantuntija

puh. +358 40 512 7901
tuula.kokkonen@navitas.fi

LinkedIn

Anu-Riikka Kolari

Anu-Riikka Kolari

Business Center, yrittäjyysasiantuntija

puh. +358 50 471 3097
anu-riikka.kolari@uef.fi

LinkedIn

Jarkko Pellikka

Jarkko Pellikka

Business Center, yrittäjyys- ja innovaatioasiantuntija

Risto Räsänen

Risto Räsänen

Business Center, yrittäjyysasiantuntija

puh. +358 44 785 3310
risto.rasanen@sakky.fi

LinkedIn

Sirpa Muiniekka

Sirpa Muiniekka

Business Center, yrittäjyysasiantuntija

puh. +358 44 785 8665
sirpa.muiniekka@sakky.fi

LinkedIn

Mira Saari

Mira Saari

Business Center, hallinto- ja viestintäkoordinaattori

puh. +358 44 785 6017
mira.saari@savonia.fi

LinkedIn

Tarja Tapaninen

Tarja Tapaninen

Business Center, tapahtuma- ja yhteisökoordinaattori

puh. +358 44 785 6037
tarja.tapaninen@savonia.fi

LinkedIn

Juha Vilhunen

Juha Vilhunen

BusinessKuopio, yritysneuvoja

puh. +358 44 718 2045
juha.vilhunen@kuopio.fi

LinkedIn

Marja-Leena Laitinen

Marja-Leena Laitinen

BusinessKuopio, yritysneuvoja