Yhteystiedot

Sinua ja yritystäsi palvelee huippuasiantuntijoiden Business Center -tiimi. Ota yhteyttä:

Kaija Sääski

Business Center, johtaja

puh. +358 44 785 6922
kaija.saaski@savonia.fi

Päivi Vestala

Business Center, Innovaatioasiantuntija

puh. +358 44 785 6990
paivi.vestala@savonia.fi

Satu Pirhonen

Business Center, Yrittäjyysasiantuntija

puh. +358 44 785 3122
satu.pirhonen@sakky.fi

Anu-Riikka Kolari

Business Center, Yrittäjyysasiantuntija

puh. +358 50 471 3097
anu-riikka.kolari@uef.fi

Matti Laitinen

Business Center, Innovaatioasiantuntija

puh.+358 44 785 6333
matti.laitinen@savonia.fi

Juha Vilhunen

BusinessKuopio, Yritysneuvoja

puh. +358 44 718 2045
juha.vilhunen@kuopio.fi

Risto Kiuru

Business Center, Yrittäjyysasiantuntija

puh. +358 44 785 6932
risto.kiuru@savonia.fi

Matti Turunen

Business Center, Innovaatioasiantuntija

puh. +358 44 785 3372
matti.turunen@sakky.fi

Marja-Leena Laitinen

BusinessKuopio, Yritysneuvoja

puh. +358 44 718 2044
marja-leena.laitinen@kuopio.fi

Anu Häiväläinen

Business Center, Yritysasiamies

puh. +358 44 718 2036
anu.haivalainen@kuopio.fi

Tuula Kokkonen

Business Center, Innovaatioasiantuntija

puh. +358 40 512 7901
tuula.kokkonen@navitas.fi

Risto Koivisto

BusinessKuopio, Yritysneuvoja

puh. +358 44 718 2043
risto.koivisto@kuopio.fi

Joonas Ruuskanen

Business Center, Innovaatioasiantuntija

puh. + 358 50 475 2764
joonas.ruuskanen@uef.fi

Mira Saari

Business Center, hallinto- ja viestintäkoordinaattori

puh. +358 44 785 6017
mira.saari@savonia.fi